Porovnat povinné ručení

Porovnat povinné ručení

Chcete si nechat porovnat povinné ručení? Zadejte tedy prosím několik základních údajů o Vás a Vašem vozidle. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete, pouze si vyzkoušíte porovnání všech dostupných nabídek povinného ručení. Toto srovnání poskytujeme zcela zdarma.

Jak funguje výpočet povinného ručení

Pro správný výpočet a porovnání povinného ručení je třeba pravdivě zadat všechny povinné údaje. Výslednou hodnotu pojištění ovlivňuje především objem motoru vozidla. Ten se udává v centimetrech kubických cm3. S nejlevnějším povinným ručením hravě vystačíte u vozidla s objemem kolem 1000 cm3, zatímco běžné vozy s objemem 1400 cm3 již spadají do dražší sazby a automobily s ještě větším výkonem kolem 2000 cm3 mají pak pojištění ještě dražší. Některé pojišťovny k výpočtu povinného ručení používají místo objemu výkon motoru v kilowattech kW. Opět platí, že s rostoucím výkonem roste cena pojištění.

Kromě výkonu Vašeho automobilu ovlivňuje konečnou cenu pojištění také délka předešlého pojištění a počet způsobených pojistných událostí. Všechny tyto údaje dokáže hravě zpracovat naše online kalkulačka povinného ručení a vybrat taknejvýhodnější pojištění přesně Vám na míru.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?