Povinné ručení Wüstenrot

Povinné ručení Wüstenrot

Máte volných pět minut? Právě tolik Vám bude stačit na online sjednání povinného ručení u pojišťovny Wüstenrot. Pokud nejste přítelem internetového uzavírání smluv, nabízí Wüstenrot samozřejmě i telefonické uzavření smlouvy. Stačí chvilka a Váš řidičský život se může rozjet po křivolakých cestách dopravní infrastruktury světa. Pokud při podpisu smlouvy rádi hledíte do očí informovanému odborníkovi, zajděte na pobočku Wüstenrot. Povinné ručení Wüstenrot Vám nabízí velké množství výhod a bonusů, stačí o ně projevit zájem.

Výhody ručení Wüstenrot

Máte zkušenosti s ukončováním sjednané smlouvy u konkurenční pojišťovny? Zdlouhavý proces, kde nelze říci – teď chci odejít – kde je povinností čekat na uplynutí sjednané doby. To se Vám u Wüstenrot stát nemůže. Wüstenrot Vás pustí bez průtahů hned, jakmile o to projevíte zájem. Ale nedá Vám samozřejmě žádnou záminku proto, abyste ji chtěli opustit. Výhody jsou příliš veliké. Pojištění auta u Wüstenrot plní dva limity. Jeden do výše 35 mil. Kč a druhý do výše 70 mil. Kč. U obou limitů se pojistíte na škodě zdraví i majetku. Srovnání povinného ručení Vás u Wüstenrot ovšem dovede dál.

Slevy, slevy, slevy

Wüstenrot nabízí velkou škálu bonusů, které u jiných pojišťoven nenaleznete. U jiných musíte svědomitě jezdit bez incidentu deset let, abyste dosáhli na vytouženou slevu povinného ručení. U Wüstenrot již za dva roky máte svých 30% slevy jistých. Po dalších čtyřech letech se 30% přehoupne na obdivuhodných 60%. Takovou nabídku jinde nenajdete. K tomu Vám budou k dispozici asistenční služby dosahující po celé Evropě 24 hodin denně a to 365 dní v roce. Nestane se, že byste se ocitli v nouzi a nikdo Vám nemohl pomoci. Wüstenrot pomůže Vám i Vašemu vozu. Zapněte si pro povinné ručení porovnání a vzdejte všechny dohady. Wüstenrot je jasná volba, pro moudré řidiče.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?