Uniqa povinné ručení

Uniqa povinné ručení

Je konec všem dnům nespoutané svobody, ale zároveň i nezodpovědnosti. Povinné ručení je dáno zákonem. Prozatím mohl řidič odbýt ručení při silniční kontrole jednorázovou pokutou. Nově je ovšem v zákonech, že bude takto nesvědomitý řidič potrestán za každý den, kdy neměl zařízené povinné ručení. Proto je nezbytně nutné zařídit si bez meškání povinné ručení i pro Váš vůz. Povinné ručení Uniqa Vám je k dispozici s mnoha výhodnými nabídkami.

Povinné ručení

Uniqa si dala při sestavování nabídky záležet. Vyšli z toho čtyři typy povinného ručení. Vybere si každý.

  • EKONOM – krytí limitu plnění do 35 000 000,- Kč. Součástí jsou základní asistenční služby a se spoluúčastí 10tis Kč při škodách vzniklých v zahraničí.
  • BASIC – nejrozšířenější nabídky, která nabízí krytí limitu plnění do 35 000 000,- Kč a základní asistenční služby.
  • SUPER – v této variantě si můžete vybrat krytí limitu plnění mezi 50 a 150 miliony Kč. V ceně jsou zahrnuty asistenční služby a úrazové pojištění dětí do 15 let.
  • MAX – u této varianty jsou limity volitelné, v nabídce jsou 35, 50, 100 a 150 milionů Kč. Varianta MAX je určena pro vozidla starší než sedm let. V ceně jsou asistenční služby, živelní pojištění a pojištění proti odcizení.

Pojištění auta s takovým výběrem nebude problémem.

Asistenční služby u povinného ručení

Uniqa nabízí rozsáhlé asistenční služby, což bude první křiklavá výhoda, které si při srovnání povinného ručení všimnete. Základní asistence je součástí každého pojištění POV i KASKO. Za příplatek si lze rozšířit asistenční služby na tzv. Komfort asistenci. Taková služba Vám pomůže opravdu kdykoliv prakticky s čímkoliv. Velkou výhodou je služba přímé likvidace škody, při které za Vás Uniqa vyřídí všechny problémy spojené s nehodou, včetně vymožení úhrady škody od cizí pojišťovny. Není třeba hledat pro povinné ručení porovnání, Uniqa všechno řekla, další už jen koktají v závěsu za ní.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?