Povinné ručení Triglav

Povinné ručení Triglav

Slovinská pojišťovna Triglav se těší v České republice velké oblibě. Tato pojišťovna působí ve Slovinsku již přes jedno století. U nás se usídlila v roku 1996 a od té doby její vliv jen roste. Jedná se o vstřícný a solidní finanční ústav, jenž, kromě jiného, nabízí i velmi propracovaný a klientovi nakloněný systém povinného ručení. Pojištění auta u pojišťovny Triglav nabízí vedle základních služeb i něco navíc.

Nabídka povinného ručení

Pojišťovna Triglav nabízí dvě varianty povinného ručení.

  • Triglav Basic – určen řidičům, kteří preferují nízkou cenu povinného ručení. Limity škody na majetku i na zdraví jsou shodně 35 000 000,- Kč. Součástí nabídky je i základní asistenční služba a pojištění právní ochrany řidiče.
  • Triglav Exclusive – pro řidiče, kteří se na cestách radši cítí bezpečněji. Limity na majetku i zdraví u této varianty šplhají až do výše 70 000 000,- Kč. Součástí této varianty je i úrazové pojištění řidiče, pojištění zavazadel, pojištění právní ochrany, pojištění pro případ střetu se zvěří a škody řidičem zaviněné dopravní nehody.

Další bonusy pojišťovny Triglav

Můžete dosáhnout až na 60% bonus za bezškodní průběh s tím, že první bonus můžete získat již po 12 měsících rozhodné doby. Při srovnání povinného ručení narazíte u pojišťovny Triglav i na možnost převodu bonusu na rodinného příslušníka v rámci jedné pojišťovny. Povinné ručení Triglav Vám dá jistotu, s kterou se nebudete tolik obávat případného střetu na silnicích, protože budete vědět, že máte ve světě zastání. Vedle povinného ručení si můžete zařídit i havarijní pojištění či různá připojištění. Mezi základní patří pojištění skel, a to jak čelního, tak i postranních. Pojištění úrazu přepravovaných osob. Pojištění zavazadel. A mnoho dalších. Nepotřebujete pro povinné pojištění porovnání, za Triglav mluví výsledky.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?