Havarijní pojištění se Servisní pojišťovnou

Havarijní pojištění se Servisní pojišťovnou

Servisní pojišťovna nenabízí povinné ručení, ale pouze havarijní pojištění. Jedná se o malou českou pojišťovnu, která se orientuje výhradně na havarijní pojištění. Vznikla v roce 1997 jako odštěpený závod holdingu Samohýl Motor Holding a.s. Majitel Servisní pojišťovny JUDr. Ing. Ladislav Samohýlbyl vyhlášen dne 29. 6. 2012 podnikatelem roku 2011 Zlínského kraje. Havarijní pojištění u Servisní pojišťovny nabízí vlastní asistenční služby. Její služby jsou nonstop s kompletním servisem včetně náhradních vozidel a odtahové služby. V rámci pojištění jsou asistenční služby poskytovány zdarma a v rámci celé Evropy. Výhodou jsou i zodpovědné a spolehlivé smluvní autoservisy.

Tři základní podoby havarijního pojištění

Havarijní pojištění Servisní pojišťovny je k dispozici ve třech variantách.

  • ALL-RISK – tato varianta zahrnuje všechny nabízené eventuality. Ať se jedná o živelní události, havárie, vandalismus nebo odcizení. Servisní pojišťovna je ochotna modelovat krytí pojistných rizik dle klientova přání.
  • Havárie – u této varianty Servisní pojišťovna nabízí krytí pojistných rizik u havárií a živelních událostí.
  • Odcizení – u této varianty počítá pojišťovna jen s krytím pojistné události u odcizení Vašeho vozu.

Kombinace variant lze se Servisní pojišťovnou komunikovat.

Nabídka připojištění Servisní pojišťovny

Své vozidlo si můžete připojistit i pro různá jiná rizika. Základním připojištěním je předcházení rizika poškození čelního skla vozu. Tato pojistka se vztahuje na pojistná rizika živelní události, havárie či vandalismu. Do limitu 5000,- Kč je pojištění zdarma. Pojištění auta lze sjednat i při obavách z vandalismu. U Servisní pojišťovna si lze zařídit pojištění nákladů na zapůjčení vozidla a to do váhy vozu 3 500 kg. Havarijní pojištění Servisní pojišťovny je adekvátní a plnohodnotné.

Soubory ke stažení:

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?