Povinné ručení s Kooperativou

Povinné ručení s Kooperativou

Povinné ručení s Kooperativou vychází z jednoduché premisy – vyhovět potřebám zákazníka. Nalézt konsensus mezi nabídkou a poptávkou. To Vás staví do role dirigenta, kde máte tu možnost řídit přesné uzpůsobení služeb v povinném ručení. Kooperativa je schopná vyhovět všem kombinacím, spojených s povinným ručením. Nejlépe samozřejmě poznáte hodnotu nabízených služeb, když použijete pro povinné ručení srovnání. Kooperativa stane na nejpřednějších místech takřka ve všech nabízených kategoriích. Kooperativa povinné ručení nabízí v programu zvaném NAMÍRU, jehož předností je možnost skládat si různé výhody dohromady dle vlastního uvážení. Ušetříte tím nejen peníze, ale i nervy spojené s nevýhodami ostatních pojišťoven, které všechny služby nabízejí v jednom, často neměnném, balíčku. U Kooperativy máte možnost si vybrat.

Slevy povinného ručení

Kooperativa nabízí i velké slevové nabídky, které můžete při sjednání využít. Přečtěte si ty nejzajímavější:

 • Bonus dosahující maxima 50%
 • 5% sleva u havarijního pojištění
 • Až 83% sleva u úrazového pojištění
 • Za příslib tříletého bezškodného období můžete dosáhnout na 15% bonus
 • Pro ZTP a ZTP/P je připravena sleva 10%
 • A mnoho dalších výhodných slev.

Kooperativa a Vy

Kooperativa je první polistopadovou pojišťovnou komerčního zaměření. Svého prvenství se nabízenou kvalitou služeb neustále drží. V pojištění auta nenaleznete na trhu adekvátního konkurenta. Pokud svěříte svůj řidičský osud do rukou Kooperativy, dočkáte se vedle výhodných slev i všech tradičních nabídek spojených s povinným ručením, jako je pojištění čelního skla, pojištění zavazadel, pojištění proti poškození zvířetem, asistenční služby a mnoho dalšího. Abyste dosáhli opravdu na maximum výhod, využijte pro povinné ručení porovnání. Jistě se dočkáte spokojeného úsměvu a nezdolného rozhodnutí kam jít, až si budete potřebovat vyřídit povinné ručení. Ano, Kooperativa bude jasnou volbou.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

 • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

  Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

 • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

  Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?