Povinné ručení HVP

Povinné ručení HVP

V roce 1900, tedy ve správný cimrmanovský rok, založená Hasičská vzájemná pojišťovna, se věnuje široké škále pojistných událostí. Mezi kvalitně zastoupené patří i povinné ručení. HVP je čistě česká pojišťovna, která vznikla v Brně. Po nucené pauze komunistického režimu se v roce 1994 opět vrhla na trh, a ač není z největších, její oblíbenost roste doslova den ze dne. Povinné ručení si u Hasičské vzájemné pojišťovny mohou klienti zřídit od roku 2007. Pojištění odpovědnosti, zemědělská pojištění, přepravní pojištění a pojištění majetku si u ní mohou zařídit podniky a organizace. Soukromé osoby se mohou s HVP dohodnout na životním, cestovním a úrazovém pojištění.  Dále pak na havarijním pojištění, pojištění odpovědnosti, domácnosti či stavby a samozřejmě i HVP povinné ručení.

Povinné ručení

HVP nabízí povinné ručení dvou variant.

  • HVP Standard - limit plnění pro škodu na zdraví nebo usmrcení a zároveň i pro věcnou škodu či ušlý zisk dosahuje výše 35 000 000,- Kč. V této variantě je součástí i úrazové pojištění pro řidiče a základní právní a technická asistence.
  • HVP Nadstandard -  limit plnění pro škodu na zdraví nebo usmrcení a zároveň i pro věcnou škodu či ušlý zisk dosahuje výše 70 000 000,- Kč. Úrazové pojištění řidiče a základní právní a asistenční servis.

Ke sjednanému si můžete navíc vyřídit pojištění čelního skla pro osobní automobily a dodatkové asistenční služby. Pojištění auta s HVP je pojištění své lásky k národu.

AUTOPOJIŠTĚNÍ u HVP

Novou výhodou Hasičské vzájemné pojišťovny je program nazvaný AUTOPOJIŠTĚNÍ, kde si v jedné smlouvě domluvíte jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. Lze si ke smlouvě připojit i připojištění dalších nebezpečí. Srovnání povinného ručení u HVP mluví za vše. Všechny nabízené služby pojištění lze samozřejmě sjednat rychle a v pohodlí vlastního domova přes internet. 

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?