Povinné ručení Generali

Povinné ručení Generali

Povinné ručení je zákonem dané. Jízda motorovým vozidlem je značně riziková činnost a dochází u ní k mnoha střetům, které by mohly končit před soudní stolicí při různých sporech o zodpovědnosti za způsobenou škodu. Zákon tedy tuto oblast uzavřel schválením zákonu o povinném ručení, bez kterého nesmíte nasednout do vozu. Pojištění auta Vám dá pocit jistoty, že pokud se stane nehoda, škoda na majetku bude pojišťovnou částečně nebo v plné výši proplacena. Řidiče to zbaví nepříjemného stresu z možných soudních tahanic, kterých by nebyl ušetřen, pokud by povinné ručení nebylo přikázáno zákonem. I pojišťovna Generali nabízí vedle mnoha pojištění povinné ručení. Vedle základních služeb nabízí i různé bonusy a výhody.

Výhody ručení Generali

Povinné ručení Generali můžete využít ve třech variantách.

  • POV Základ – limity dosahují na 35 000 000,- Kč, v ceně jsou i asistenční služby
  • POV Komplet – limity pro 70 000 000,- Kč, v ceně jsou rozšířené asistenční služby a pojištění střetu se zvěří
  • POV Exkluziv – limity pojistného jištění ve výši 100 000 000,- Kč, navíc získáte úrazové pojištění řidiče a pojištění náhradního vozu

Srovnání povinného ručení Vám ukáže další z mnoha výhod od Generali.

Další výhody spolupráce s Generali

Držitelé průkazu ZTP se dočkají 20% slevy. Slevy se dočkáte i u havarijního pojištění, které si pořídíte k povinnému ručení s 5% slevou. Dočkáte se i bonusu ve výši 27% za první rok bezškodného provozování vozidla. K základnímu ručení si lze objednat i různá další připojištění. Vedle obvyklého připojištění zavazadel a skel se dočkáte i ochrany před hlodavci, kteří by svým nenechavým chrupem mohli překousat různé dráty či trubice ve voze. V případě nutnosti se dočkáte i právní ochrany. Při porovnání povinného ručení budete jistě stát před otázkou – kterou pojišťovnu si vybrat – Generali by pro Vás měla být jasná volba.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?