Nabídka povinného ručení ČSOB

Nabídka povinného ručení ČSOB

Třetí největší pojišťovna na českém trhu nabízí komplexní služby v rámci pojištění. ČSOB vznikla fúzí Chmelařské vzájemné pojišťovny a IPB. Teprve roku 2004 začala fungovat v takové podobě, v jaké ji známe nyní. Svou komplexnost nabízí v oboru pojištění životních i neživotních událostí. Je oprávněna zastupovat drobnou klientelu i střední a velké společnosti. A hlavně, má vysoce vyvinutý systém pojištění vozidel. Povinné ručení ČSOB, stejně jako pojišťovna AXA, vypočítává výši povinného ručení z výkonu motoru, nikoliv z jeho objemu. Což je výhodné převážně pro klienta. Při sjednání povinného ručení u ČSOB se dočkáte 50% bonusu za bezškodní průběh a 10% slevu za online sjednání smluv. Pojištění auta s ČSOB je cílení na jistotu.

Povinné ručení

Povinné ručení ČSOB je nabízeno ve třech variantách. ČSOB povinné ručení porovnání nepotřebuje, mluví za ně čísla.

  • Standard – krytí škody na majetku ve výši 35 mil. Kč. Krytí škody na zdraví ve výši 44 mil. Kč. Úrazové pojištění ve výši 100 000 Kč. Pojištění osobních věcí řidiče, manžela a dalších rodinných příslušníků 5 000 Kč.
  • Dominant - krytí škody na majetku ve výši 60 mil. Kč. Krytí škody na zdraví ve výši 60 mil. Kč. Úrazové pojištění ve výši 200 000 Kč. Pojištění osobních věcí řidiče, manžela a dalších rodinných příslušníků 10 000 Kč.
  • Premiant - krytí škody na majetku ve výši 100 mil. Kč. Krytí škody na zdraví ve výši 100 mil. Kč. Úrazové pojištění ve výši 300 000 Kč. Pojištění osobních věcí řidiče, manžela a dalších rodinných příslušníků 15 000 Kč. Úhrada škody na voze 5 000 Kč.

U všech variant jsou zajištěny asistenční služby.

Projděte si nabídku ČSOB

Srovnání povinného ručení Vás upozorní na výhodné bonusy ČSOB. Asistenční služby, které se o Vás postarají v rámci celé Evropy po celý rok. Dosáhnete i na odtahové služby či finanční zajištění v případě potíží v zahraničí.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?