Povinné ručení s ČPP

Povinné ručení s ČPP

Na českém trhu se pohybuje velké množství pojišťoven, které nabízejí povinné ručení pro motorová vozidla. Pro koncového zákazníka je velká nabídka pojišťoven výhodou, ale i zátěží. Pokud chce nalézt pro sebe co nejvýhodnější podmínky povinného ručení, musí se probírat velkým množstvím informačních materiálů. Což ho ochuzuje o čas a čas jsou přeci peníze. Aby řidič ušetřil obojí, měl by si nalézt pro povinné ručení porovnání. Online aplikaci, která sdružuje veškeré cenové nabídky pojišťoven a po zadání parametrů a požadavků generuje tu nejvýhodnější variantu.

Povinné ručení

Povinné ručení je zákonem dané. Vyhnout se mu tedy nedá. ČPP nabízí ručení ve třech variantách. Rozdíly jsou samozřejmě v ceně, ale i v rozsahu služeb. ČPP povinné ručení se snaží učinit výhodnou nabídku všem řidičům, kteří hledají nejlepší možnou variantu pojištění auta. Vedle základního povinného ručení nabízí ČPP i celou řadu dalších připojištění. Vedle skel či zapůjčeného auta si můžete připojistit i zavazadla nebo celé vozidlo proti živelné události. Proto nezapomeňte použít srovnání povinného ručení. Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. se ve vašem hledáčku umístí na předních místech, protože výhody s ní spojené jsou neoddiskutovatelné.

  • Sporopov ČPP nabízí pojistné limity až 35 000 000,- Kč.
  • Specialpov ČPP nabízí pojistné limity až 50 000 000,- Kč.
  • Superpov ČPP nabízí pojistné limity až 100 000 000,- Kč.

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s

Většina pojišťoven se orientuje jen na určité obory pojišťovnictví. Naleznete u nich povinné ručení či pojištění před živelnými pohromami. U jiných se dočkáte zdravotního pojištění či pojištění majetku. Ale málokdy se setkáte s komplexní nabídkou. Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. se snaží obsáhnout maximum pojistných událostí. Komplexnost služeb ČPP ušetří zákazníkovi spoustu času, který by jinak investoval do běhání po různě rozmístěných kancelářích pojišťoven. S ČPP vše vyřídíte na jednom místě. Za většinu pojišťoven mluví reklama, za ČPP statistické údaje a spokojení klienti.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?