Česká pojišťovna a povinné ručení

Česká pojišťovna a povinné ručení

Česká pojišťovna nabízí nejkomplexnější služby na poli pojišťovnictví v České republice. Jako jedna z prvních vstoupila v roce 1991 na trh a od té doby jen roste. Mohou za to převážně kvality nabízených služeb a široké pokrytí. V České republice nabízí Česká pojišťovna přes tři tisíce obchodních míst. Vysokého standardu se dočkáte nejen u velkého množství pojistných událostí, ale samozřejmě také u povinného ručení. Použijte srovnání povinné ručení a zařiďte si ho u České pojišťovny. Pozor! Při sjednání smluv on-line Vás čeká 30% sleva!

Povinné ručení

Při sjednaném povinném ručení dosáhnete na velké množství velkých výhod. Asistenční služby Vám budou 24 hodin 7 dní v týdnu k dispozici zcela zdarma. Při nehodě Vám bude zajištěn odtah vozu a zapůjčení náhradního vozu. Česká pojišťovna za Vás vyřídí jednání s cizí pojišťovnou. Dočkáte se i kvalitního a rychlého vyřízení škody v síti smluvních servisů, kde budou případné škody na Vašem voze odstraněny. Ke sjednanému povinnému ručení varianty Exclusive Plus, Exclusive Max a Premium se dočkáte i bonusu ve formě SmartPhone Samsung Galaxy Mini. Pojištění auta nebylo nikdy výhodnější.

Velké množství připojištění s Českou pojišťovnou

Povinné ručení Česká pojišťovna je v šesti variantách. Od základního balíčku Start, až po nadstandardní variantu Premium, kde se dočkáte i pojištění vozu proti odcizení. U každé varianty si samozřejmě můžete určit různá připojištění. Vedle úrazového pojištění je Vám k dispozici i pojištění skel, pojištění zavazadel či pojištění v případě střetu se zvěří. U varianty povinného ručení Start si můžete sjednat samozřejmě i různé výhody jiných variant. Pokud k základnímu ručení budete chtít vůz pojistit i proti odcizení, můžete si sjednat navíc připojištění. Česká pojišťovna Vám nebude klást odpor. Povinné ručení porovnání Vás přesvědčí o správnosti volby.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?