Povinné ručení s AXA

Povinné ručení s AXA

Pojišťovna AXA patří mezi nejmladší finanční instituce na našem trhu. Vznikla v roce 1985 ve Francii, za tu krátkou dobu stačila expandovat do 55 zemí světa a schovat pod svá křídla 65 milionů zákazníků. AXA se orientuje převážně na životní pojištění a na penzijní fond, kde dosahuje nadstandardních kvalit. Povinné ručení AXA má jednu výraznou zvláštnost. Základní výpočet povinného ručení bere z údaje o výkonu motoru, nikoliv z objemu. Výhodou povinného ručení u pojišťovny AXA je i ohled na věk klienta. AXA vychází z premisy – čím starší klient, tím větší zkušenosti s řízením a tím výhodnější povinné ručení. Výhody pocítí i klienti z menších měst s počtem obyvatel pod 50 000, kteří jsou oproti ostatním cenově zvýhodněni. Stačí, když vyhledáte povinné ručení porovnání a zjistíte si bližší informace.

Dvě varianty povinného ručení

Pojišťovna AXA nabízí dvě varianty povinného ručení.

  • AXA Standard – kde limit krytí dosahuje na 35 000 000,- Kč.
  • AXA Standard Plus – kde limit krytí dosahuje až do výše 100 000 000,- Kč.

S povinným pojištěním získáte i vysoký bonus za jízdu bez nehod v hodnotě až 50%. K povinnému ručení obdržíte i balíček HELP BOX kde naleznete vedle čísla na asistenční službu i fotoaparát pro okamžité zaznamenání incidentu. Pojištění auta u AXA nabízí ovšem více výhod.

Další výhody

Asistenční služby pojišťovny AXA nejsou pasivní součástí, ale aktivní. Asistence se dovoláte i v případě, kdy Vám vprostřed cesty dojde benzín. Stačí vytočit číslo asistenční služby a benzín Vám bude dovezen. Až budete pátrat u srovnání povinného ručení, vzpomeňte si na milou kuriozitu pojišťovny AXA, která Vám pomůže i s odemčením vozu, pokud si v něm zabouchnete klíče. Asistenčních služeb se dovoláte i v okamžiku defektu kola. Asistenční služba přijede a na místě kolo vymění. A to vše zdarma 24 hodin denně.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?