Allianz povinné ručení

Allianz povinné ručení

Allianz je značka, která mluví za vše. Pokud si zřídíte povinné ručení u Allianz, dáváte se do rukou zodpovědné a mnoha klienty ověřené pojišťovny. Serióznost Allianz je dána dlouholetou tradicí a velkým rozsahem nabízených služeb. Pojištění auta s Allianz je pojištění, které nebudete mít potřebu měnit, nenaleznete pro to důvod. Díky velkému a propracovanému pokrytí trhu, je Allianz i její odborníci k dispozici pro všechny. Při srovnání povinného ručení se Allianz umístí na předních místech Vašeho hledáčku. Budete nacházet samé výhody, nevýhody nenaleznete ani s lupou.

Výhody povinného ručení Allianz

Allianz nabízí tři varianty pro povinné ručení.

  • Normal – základní povinné ručení, jehož limity pojistného plnění jsou 35 000 000,- Kč. Jeho součástí je i úrazové pojištění dětí ve voze, povinné ručení k přípojnému vozíku do 750 kg a povinné ručení k malému motocyklu do 50 ccm.
  • Optimal – limit pojistného plnění dosahuje 50 000 000,- Kč, k základnímu vybavení přibude i živelné pojištění, pojištění poškození zaparkovaného vozidla zvířetem a základní limity pro garanci mobility.
  • Exkluziv – limit pojistného plnění je až do výše 150 000 000,- Kč. Pojištění srážky vozu se zvířetem, divokým i domestikovaným. Dvojnásobné limity pro garanci mobility. Náhradní vozidlo po dobu pěti dní, první škoda neovlivní plynutí bezškodného bonusu. Stejně tak ani přímá likvidace.

Povinné ručení SEZÓNA

Povinné ručení Allianz nabízí i sezónním řidičům, kteří využívají vozidlo pouze v některých obdobích roku. Při tomto ručení ušetříte velké množství peněz, aniž byste museli odhlašovat vůz z registru vozidel. Zvolíte si pouze měsíce, v kterých budete vůz využívat a poté se jen těšit z výhod, které z toho plynou. Zadejte si povinné ručení porovnání a zahloubejte se nad výhodami a nevýhodami. U Allianz budou výhody převažovat.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?