Srovnání havarijního pojištění

Vyzkoušejte porovnání havarijního pojištění online

Hledáte výhodné havarijní pojištění? Nemáte čas procházet jednotlivé nabídky pojišťoven? Vyzkoušejte naši online kalkulačku havarijního pojištění. Zadáte několik základních údajů a získáte jednoduchý přehled jednotlivých nabídek pojištění, se kterým můžete ušetřit až tisíce korun.

Havarijní pojištění je nezbytné pro krytí škod na vozidle viníka nehody. Nevíte, jaké pojištění zvolit? Využijte naše srovnání havarijního pojištění. Stačí zadat základní údaje jako je model a výbava automobilu, dále výši spoluúčasti, zvolená rizika a několik informací o Vaší osobě a ihned získáte intuitivní tabulkový přehled havarijního pojištění přesně pro Vás. Pokud se Vám některé z nich zalíbí, můžete nás kontaktovat a ihned si jej online zřídit. Je to opravdu jednoduché. Máte nějaké dotazy nebo připomínky? Neváhejte nás kontaktovat. Naši zkušení pracovníci Vám dokáží pomoci v jakékoliv životní situaci týkající se havarijního pojištění.

Jak to funguje

Online srovnání havarijního pojištění je velmi efektivní způsob, jak si vybrat to nejvýhodnější pojištění přesně pro Vás. Celý proces Vám nezabere více než 5 minut a může Vám ušetřit až tisíce korun na platbách za pojištění a statisíce při autohavárii.

 

  • Navštivte náš online formulář
  • Zadejte povinné údaje
  • Vyberte si jeden z produktů
  • Sjednejte si s námi nejvýhodnější havarijní pojištění

 

Porovnání havarijního pojištění

Naše online srovnání havarijního pojištění Vám nabízí intuitivní porovnání všech nabídek pojišťoven. Získáte tak jednoduchý přehled se spočtenou finální cenou za pojištění. Nemusíte studovat žádné složité smlouvy ani obchodní podmínky. Jednoduše si vyberete nejvýhodnější havarijní pojištění a ihned si jej můžete online s námi sjednat. Spolupracujeme s většinou pojišťoven a souvisejících finančních institucí a můžeme tak nabízet pojištění za opravdu výhodné ceny. Sjednejte si havarijní pojištění a povinné ručení současně a získáte od nás navíc jako dárek další slevu.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

  • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

  • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

    Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?