Časté otázky

Časté otázky

 • Jak funguje srovnání povinného ručení?

  Stačí navštívit naši online kalkulačku povinného ručení, nezávazně zadat několik základních údajů a náš automatizovaný systém Vám v přehledné formě předloží všechny nabídky pojišťoven připravené přesně pro Vás. Velmi snadno se tak dozvíte, kolik u kterého produktu ušetříte a ihned si u nás můžete pojištění sjednat.

 • Kolik stojí porovnání povinného ručení a jeho zprostředkování, pokud se pro některé rozhodnu?

  Za naše služby neplatíte doslova vůbec nic. Porovnání povinného ručení provádí náš automatizovaný systém zcela zdarma a následné sjednání konkrétního produktu či rady našich odborníků poskytujeme také naprosto zdarma. Zaplatíte pouze stanovené pojistné a velmi pravděpodobně mnohem nižší než dříve.

 • Jaké úspory můžu s vaším porovnáním povinného ručení dosáhnout?

  To záleží na Vašem aktuálním pojištění. Vyplňte prosím pečlivě naši online kalkulačku povinného ručení a získáte jednoduchý přehled o tom, kolik můžete se kterým pojištěním ušetřit. Běžná úspora našich klientů se pohybuje kolem 1500 až 2000 Kč. Ale někteří s námi ušetří i výrazně více.

 • Jak provedu změnu mého stávajícího pojištění? Nebude mě to stát více než nakonec ušetřím?

  Ve většině případů není změna povinného ručení rozhodně nijak náročná. Pouze v některých specifických situacích není možné vypovědět smlouvu s pojišťovnou ihned. Naši pracovníci jsou však připraveni i na tyto případy a rádi Vám odborně poradí, jak stávající pojištění co nejrychleji a hlavně co nejvýhodněji změnit.

Chcete pomoci s výběrem a se sjednáním
povinného ručení?

Využijte kontaktní formulář, rádi vám poradíme

Spokojení klienti:

 • František Jedlička, 23 let, Havířov, programátor

  Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

 • Petr Juříček, 41 let, Brno, Hasič

  Po spočítání nové ceny povinného ručení jsem nestačil žasnout nad tím, jak nízká moje nová cena je. Oproti stávajícímu je  skoro o tisícovku levnější.

Podělte se o svou zkušenost i vy

Partnerské pojišťovny:

Porovnat povinné ručení online

Porovnejte nezávazně nabídky povinného ručení!

Nabídka cen povinného ručení přímo pro vaše vozidlo.

Zavřít
Zavřít

Potřebujete poradit?

Chcete pomoci s výběrem nebo poradit se sjednáním povinného ručení?